• rezerwacja wizyt: +48 604 451 759

Posts By :

Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W PAŹDZIERNIKU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W PAŹDZIERNIKU

Drodzy Pacjenci!
Z ostatnim dniem miesiąca przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na październik🍂
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 osobistego w naszej placówce
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

1 październik

(sobota)

3 październik

(poniedziałek)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

4 październik

(wtorek)

10:00 – 14:00

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

5 październik

(środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

6 październik

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

10:30 – 14:00

-dr Renata Plichta (usg)

7 październik

(piątek)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

8 październik

(sobota)

9:00 – 15:00

-dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 14.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

10 październik

(poniedziałek)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

11 październik

(wtorek)

10.00 – 15.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

12 październik

(środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

13 październik

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

10:30 – 14:00

-dr Renata Plichta (usg)

14 październik

(piątek)

12:00 – 18:40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

14.00 – 18.00

dr Marta Wróblewska – Zwierzak (usg)

15 październik

(sobota)

17 październik (poniedziałek)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

18 październik

(wtorek)

10.00 – 15.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

19 październik (środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

20 październik

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

16:00 – 18:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

21 październik

(piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

22 październik (sobota)

9:00 – 15:00

-dr Kamila Sobczuk (usg)

24 październik (poniedziałek)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

25 październik (wtorek)

10.00 – 15.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

26 październik (środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

27 październik (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

28 październik

(piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

29 październik

(sobota)

31 październik

(poniedziałek)

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH WE WRZEŚNIU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH WE WRZEŚNIU

Drodzy Pacjenci!
Z ostatnim dniem miesiąca przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na wrzesień 🌾
 
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
 
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
 
📍 za pośrednictwem Facebooka

WRZESIEŃ 2022

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

KARINA

ANIA

JUSTYNA

RENATA

1 września

(czwartek)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

10:00 – 14:00

-dr Renata Plichta (usg)

2 września

(piątek)

12:00 – 18:40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

3 września

(sobota)

9:00 – 15:00

-dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 14.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

5 września

(poniedziałek)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

6 września

(wtorek)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

7 września

(środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

8 września

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

Aleksandra Mokrzanowska

9 września

(piątek)

12:00 – 18:40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

10 września

(sobota)

12 września

(poniedziałek)

10:00 – 12:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:30 – 14:30

dr Marta Wróblewska -Zwierzak (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

13 września

(wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

14 września

(środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

15 września

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

16 września

(piątek)

12:00 – 18:40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

KARINA

ANIA

JUSTYNA

RENATA

17 września

(sobota)

9:00 – 15:00

-dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 14.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

19 września (poniedziałek)

12:20 – 18:00

-dr Monika Żyła (usg)

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

20 września

(wtorek)

10.00 – 14.00

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

21 września (środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

22 września

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

23 września

(piątek)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

24 września (sobota)

10.00 – 14.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

26 września (poniedziałek)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg

10:00-14:00

-dr Marta Podwysocka

10:00 – 13:00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

27 września (wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

28 września (środa)

10.00 – 16.00

-dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

29 września (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

-Aleksandra Mokrzanowska

30 września

(piątek)

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W LIPCU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W LIPCU

Drodzy Pacjenci!
Z ostatnim dniem miesiąca przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na lipiec 🏖
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

1 lipca (piątek)

12.00 – 18.40

dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

10:00 – 15:00

dr Marta Wróblewska – Zwierzak (usg)

2 lipca (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

4 lipca (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Monika Żyła (usg)

10.00 – 15.00

-dr Marta Podwysocka

10.00 – 13.00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

5 lipca (wtorek)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

6 lipca (środa)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

7 lipca (czwartek)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

15.00 – 17.30

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

8 lipca (piątek)

9 lipca (sobota)

11 lipca (poniedziałek)

12.20 – 18.00

-dr Monika Żyła (usg)

10.00 – 13.00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15:00 – 18:00

– p. Aleksandra

fizjo

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

12 lipca(wtorek)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 15.00

-dr Marta Podwysocka

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

13 lipca (środa)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

14 lipca (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

15 lipca (piątek)

12.00 – 18.40

dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

16 lipca

(sobota)

10.00 – 14.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

18 lipca (poniedziałek)

12.20 – 18.00

-dr Monika Żyła (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

19 lipca

(wtorek)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska-Srebrzyńska

20 lipca (środa)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 16.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

21 lipca

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

22 lipca (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

23 lipca (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00-14:00

dr Bartosińska-Dyc

25 lipca (poniedziałek)

10.00 – 14.00

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

10.00-15.00

-dr Marta Podwysocka

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

x

26 lipca (wtorek)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

x

27 lipca (środa)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

x

28 lipca (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

x

29 lipca (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Kassasir – Ćwiklak (usg)

x

30 lipca (sobota)

x

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W CZERWCU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W CZERWCU

Drodzy Pacjenci!
Przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na czerwiec 🌼
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka
📍 osobiście w naszym Centrum

1 czerwca (środa)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

2 czerwca (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

3 czerwca(piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Ćwiklak (usg)

4 czerwca (sobota)

10.00 – 13.00

-dr Danuta Domżał -Magrowska

6 czerwca (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Monika Żyła (usg)

10.00 – 13.00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

7 czerwca (wtorek)

17:00 -19:00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

10:00 – 16:00*

– dr Natalia Leśnik (usg)

8 czerwca (środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia Leśnik (usg)

14:00 – 18:00

-dr Marta Wróblewska (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

9 czerwca (czwartek)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

16.00 – 17.30

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

10 czerwca (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Ćwiklak (usg)

11 czerwca (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 -15:00

dr Anna Bartosińska-Dyc

13 czerwca (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Monika Żyła (usg)

10.00-15.00

-dr Marta Podwysocka

14:00 – 18:00

-dr Marta Wróblewska (usg)

10.00 – 13.00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

14 czerwca (wtorek)

10.00 – 14.00

-dr Agata Ćwiklak (usg)

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia Leśnik (usg)

15 czerwca(środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

16 czerwca (czwartek)

BOŻE CIAŁO

BOŻE CIAŁO

BOŻE CIAŁO

17 czerwca (piątek)

18 czerwca

(sobota)

10.00 – 13.00

-dr Danuta Domżał – Magrowska

20 czerwca (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Monika Żyła (usg)

10.00 – 13.00

-dr Magdalena Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

21 czerwca

(wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Katarzyna Płużańska

22 czerwca (środa)

13.30 – 16.00

– dr Paweł Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

23 czerwca

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

11.00 – 14.00

-dr Renata Plichta (usg)

24 czerwca (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Agata Ćwiklak (usg)

25 czerwca (sobota)

09:20-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

9:20 – 15:00

-dr Tomasz Michalski (usg)

27 czerwca (poniedziałek)

10.00-15.00

-dr Marta Podwysocka

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

28 czerwca (wtorek)

10:00 – 16:00*

– dr Natalia Leśnik (usg)

15.30 – 20.00

-dr Tomasz Stasiak

29 czerwca (środa)

10:00 – 16:00*

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 16.00

– dr Paweł Dylewski

(usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

30 czerwca (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Kinga Księżakowska (usg)

10:00 – 14:00

– p. Aleksandra

fizjo

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA W RÓŻANYM CENTRUM MEDYCZNYM! 150 150 Karina Dąbrowska

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA W RÓŻANYM CENTRUM MEDYCZNYM!

Drogie Pacjentki, bardzo miło jest nam poinformować, że do zespołu Różanego Centrum Medycznego dołącza mgr fizjoterapii Aleksandra Mokrzanowska ☺️
‼️ PIERWSZY TERMIN JUŻ 26 MAJA ‼️
Pani Aleksandra jest certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną oraz absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Fizjoterapii. Jeszcze na studiach swoją przyszłość wiązała z pracą z dziećmi, jednak czas własnych ciąż i porodów poprowadził ją na ścieżkę fizjoterapii kobiecej. Historie kobiet z bliższego i dalszego otoczenia zachęciły Panią Olę do pogłębienia wiedzy z zakresu uroginekologii.
Fizjoterapia uroginekologiczna to profilaktyka i leczenie zaburzeń ginekologicznych i urologicznych takich jak: nietrzymanie moczu, stolca, zaburzenia pracy mięśni dna miednicy, obniżenie narządów rodnych, zaburzenie statyki narządów miednicy mniejszej, dolegliwości bólowe w obrębie miednicy w tym bolesne miesiączki, bolesne współżycie, dolegliwości okresu okołoporodowego, przygotowanie do porodu.
Zakres usług, z których będą mogły Panie korzystać:
• Fizjoterapia okołoporodowa; terapia dolegliwości bólowych i obrzęków w trakcie ciąży, przygotowanie do porodu, fizjoterapia w połogu, leczenie rozejścia kresy białej, terapia blizny po cięciu cesarskim, nacięciu krocza, pomoc w powrocie do aktywności fizycznej sprzed porodu.
• Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu, obniżeniu narządów rodnych.
• Fizjoterapia dolegliwości bólowych w obrębie dna miednicy (m.in.bolesne miesiączki, bolesne współżycie)
Fizjoterapia po zabiegach uroginekologicznych
Ukończone kursy i szkolenia w zakresie uroginekologii:
• Certyfikat terapeuty uroginekologicznego PTUG (Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej) 2019 r.
.
• Aspekt położniczy i osteopatyczny w trakcie ciąży, porodu i połogu 2021r.
• Postępowanie w zespołąch bolesnego miesiączkowania 2019 r.
• Osteopatyczna terapia blizn 2019r.
• Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie, 2019 r.
• Fizjoterapia kobiet Terapia uroginekologiczna, okresu ciąży i pooperacyjna, 2016 r.
• Rozstęp Mięśnia Prostego Brzucha (DRA), 2018 r.
• Kompleksowa Terapia Blizny, 2018 r.
• Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, 2018 r.
KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W MAJU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W MAJU

Drodzy Pacjenci!
Przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na maj🌸
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

2 maja (poniedziałek)

ZAMKNIĘTE

ZAMKNIĘTE

ZAMKNIĘTE

3 maja

(wtorek)

ZAMKNIĘTE

ZAMKNIĘTE

ZAMKNIĘTE

4 maja (środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

5 maja (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

6 maja (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Ćwiklak (usg)

7 maja (sobota)

10.00 – 13.00

-dr Domżał

9 maja (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

10.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

10 maja (wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

11 maja (środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

12 maja (czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.00

-dr Plichta (usg)

16.00 – 17.30

-dr Sapiejka (usg)

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

13 maja (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Ćwiklak (usg)

14 maja (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 15.00

dr Bartosińska – Dyc

16 maja (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

10.00-14.00

-dr Podwysocka

10.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

17 maja (wtorek)

10.00 – 14.00

-dr Ćwiklak (usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

18 maja (środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

19 maja (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

16.00 – 17.30

-dr Sapiejka (usg)

20 maja (piątek)

21 maja (sobota)

23 maja (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

10.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

24 maja

(wtorek)

10:00 – 14:00

– dr Natalia (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

25 maja (środa)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia (usg)

9.00- 13.30

dr Wróblewska (usg)

14.30 – 16.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

26 maja

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

27 maja (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Ćwiklak (usg

28 maja (sobota)

09:20-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 13.00

-dr Domżał

30 maja (poniedziałek)

10:00 – 16:00 *

– dr Natalia (usg)

10.00-14.00

-dr Podwysocka

10.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

31 maja (wtorek)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W KWIETNIU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W KWIETNIU

Drodzy Pacjenci!
Tradycyjnie, z pierwszym dniem miesiąca przedstawiamy kalendarz konsultacji lekarskich na kwiecień 🌸
W razie chęci umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

 

 

1 kwietnia (piątek)

12.00 – 16.00

-dr Ćwiklak (usg)

2 kwietnia (sobota)

4 kwietnia (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

10:00-13:00

Dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

5 kwietnia

(wtorek)

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

6 kwietnia (środa)

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

7 kwietnia (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

17:00-18:00

-dr Sapiejka

8 kwietnia (piątek)

9 kwietnia (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

11 kwietnia (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

10:00 – 14:00

-dr Podywsocka

10:00-13:00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

12 kwietnia (wtorek)

10.00 – 14.00

-dr Ćwiklak (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

13 kwietnia (środa)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

14 kwietnia (czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

15 kwietnia (piątek)

10:00 – 17:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

16 kwietnia (sobota)

18 kwietnia (poniedziałek)

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

19 kwietnia (wtorek)

10.00 – 13.00

-dr Ćwiklak (usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

20 kwietnia (środa)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

21 kwietnia (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

16:00-17:30

-dr Sapiejka (usg)

22 kwietnia (piątek)

12.00 – 18.40

-dr Ćwiklak (usg

23 kwietnia (sobota)

10.30 – 15.00

dr Bartosińska – Dyc

10.00 – 13.00

-dr Domżał

25 kwietnia (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

10:00 – 14:00

-dr Podywsocka

10:00-13:00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

26 kwietnia

(wtorek)

10:00 – 14:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

27 kwietnia (środa)

10:00 – 17:00

– dr  Natalia Leśnik(usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

28 kwietnia

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

29 kwietnia (piątek)

10.00 – 14.00

-dr Ćwiklak (usg)

15:00 – 19:30

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10.00 – 14.30

-dr Wróblewska (usg)

15.00 – 19.30

-dr Michalski (usg)

30 kwietnia (sobota)

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W MARCU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W MARCU

Drodzy Pacjenci!
Tak jak dotychczas przedstawiamy Wam kalendarz konsultacji lekarskich na najbliższy miesiąc.
W przypadku zainteresowania wizytą zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

MARZEC 2022

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

1 marzec (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

2 marzec (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

3 marzec (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

4 marzec (piątek)

12.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

5 marzec (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

7 marzec (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podwysocka

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

8 marzec

(wtorek)

10.00 – 14.00

-dr Podwysocka

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

9 marzec (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

10 marzec (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

11 marzec (piątek)

12.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

12 marzec (sobota)

10:00 – 13:00

dr Domżał-Magrowska

10:30-15:00

dr Bartosińska-Dyc

14 marzec (poniedziałek)

12.20-18.00

-dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

15 marzec (wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

16 marzec (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

17 marzec (czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

18 marzec (piątek)

12.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

19 marzec (sobota)

21 marzec (poniedziałek)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

22 marzec (wtorek)

10:00 – 14:00

– dr Natalia (usg)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

23 marzec (środa)

13:00 – 19:00

-dr Wróblewska (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

24 marzec (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

25 marzec (piątek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

26 marzec (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 – 13:00

dr Domżał-Magrowska

09:00-15:00

– dr Tomasz Michalski (usg)

28 marzec (poniedziałek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

29 marzec

(wtorek)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

30 marzec (środa)

10:30 – 14:30

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

31 marzec

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W LUTYM 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W LUTYM

Drodzy Pacjenci!
Tak jak dotychczas przedstawiamy Wam kalendarz konsultacji lekarskich na najbliższy miesiąc.
W przypadku zainteresowania wizytą zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

LUTY 2022

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

1 luty (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

2 luty (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

3 luty (czwartek)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

4 luty (piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

5 luty (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

7 luty (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podywsocka

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

8 luty(wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

od 18:30

-dr Łukasz Sokołowski (usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

9 luty (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

10 luty (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11.00 – 14.30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

11 luty (piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

12 luty (sobota)

14 luty (poniedziałek)

10:30 – 15:00

– dr Natalia (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

15 luty (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

16 luty (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

17 luty(czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

18 luty (piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

19 luty (sobota)

21 luty (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

22 luty (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

23 luty (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

24 luty (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

25 luty (piątek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

17.00

-dr Tabaka

26 luty (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

09:00-15:00

– dr Tomasz Michalski (usg)

28 luty (poniedziałek)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W STYCZNIU 150 150 Karina Dąbrowska

KALENDARZ KONSULTACJI LEKARSKICH W STYCZNIU

Drodzy Pacjenci!
Tak jak dotychczas przedstawiamy Wam kalendarz konsultacji lekarskich na najbliższy miesiąc.
W przypadku zainteresowania wizytą zachęcamy do kontaktu:
📍 telefonicznego – pod numerem – 604 451 759 lub 24 362 38 40
📍 mailowego – pod adresem – rozanecentrummedyczne@gmail.com
📍 za pośrednictwem Facebooka

STYCZEŃ 2022

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

3 stycznia (poniedziałek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podywsocka

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

4 stycznia(wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

5 stycznia (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

6 stycznia (czwartek)

TRZECH KRÓLI

TRZECH KRÓLI

TRZECH KRÓLI

7 stycznia (piątek)

8 stycznia (sobota)

09:30-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 – 14:00

-dr Magrowska

09:30-15:00

-dr Tomasz Michalski

(usg)

10 stycznia (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

10:00 – 15:00

-dr Bartosińska -Dyc

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

11 stycznia (wtorek)

12 stycznia(środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

13 stycznia (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11:00 – 14:30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

14 stycznia (piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

15 stycznia (sobota)

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

17 stycznia (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podywsocka

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

18 stycznia (wtorek)

10:00 – 13:40

dr Natalia Leśnik (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

19 stycznia (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia Leśnik(usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

20 stycznia(czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

14:00 – 18:00

-dr Wróblewska (usg)

11:00 – 13:30

-dr Plichta (usg)

21 stycznia(piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

22 stycznia (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 – 15:00

-dr Bartosińska -Dyc

24 stycznia

(poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

25 stycznia (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

26 stycznia (środa)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

27 stycznia

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11:00 – 14:30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

28 stycznia

(piątek)

17.00

-dr Tabaka

29 stycznia (sobota)

10:00 – 14:00

-dr Magrowska

31 stycznia (poniedziałek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia Leśnik (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies