• rezerwacja wizyt: +48 604 451 759

Kalendarz konsultacji lekarskich

STYCZEŃ 2022

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

3 stycznia (poniedziałek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podywsocka

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

4 stycznia(wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

5 stycznia (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

6 stycznia (czwartek)

TRZECH KRÓLI

TRZECH KRÓLI

TRZECH KRÓLI

7 stycznia (piątek)

8 stycznia (sobota)

09:30-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 – 14:00

-dr Magrowska

09:30-15:00

-dr Tomasz Michalski

(usg)

10 stycznia (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

10:00 – 15:00

-dr Bartosińska -Dyc

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

11 stycznia (wtorek)

od 18:30

-dr Sokołowski (usg)

12 stycznia(środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

13 stycznia (czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11:00 – 14:30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

14 stycznia (piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

15 stycznia (sobota)

GABINET 1

GABINET 2

GABINET 3

17 stycznia (poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

10.00 – 14.00

-dr Podywsocka

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

18 stycznia (wtorek)

10:00 – 13:40

dr Natalia (usg)

10.00 – 16.00

– dr Płużańska

15.30 – 20.00

-dr Stasiak

19 stycznia (środa)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

20 stycznia(czwartek)

10:00 -16:00

– dr Księżakowska (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

14:00 – 18:00

-dr Wróblewska (usg)

11:00 – 13:30

-dr Plichta (usg)

21 stycznia(piątek)

13.00 – 19.00

-dr Ćwiklak (usg)

17.00

-dr Tabaka

22 stycznia (sobota)

09:00-15:00

– dr Kamila Sobczuk (usg)

10:00 – 15:00

-dr Bartosińska -Dyc

24 stycznia

(poniedziałek)

12.20 – 18.00

– dr Żyła (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

25 stycznia (wtorek)

15.00 – 20.00

– dr Michał Brzozowski (usg)

26 stycznia (środa)

13.30 – 15.00

– dr Dylewski (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

27 stycznia

(czwartek)

10.00 – 16.00

– dr Księżakowska (usg)

11:00 – 14:30

-dr Plichta (usg)

17.00 – 18.30

-dr Sapiejka (usg)

28 stycznia

(piątek)

17.00

-dr Tabaka

29 stycznia (sobota)

10:00 – 14:00

-dr Magrowska

31 stycznia (poniedziałek)

10:30 – 17:00

– dr Natalia (usg)

11.00 – 13.00

-dr Sapiejka (usg)

15.00 – 20.00

– dr Józef Leśnik

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.
Polityka Cookies